Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 6, 7, 8

Kom naar buiten in bloemendaal! (bovenbouw)

Ecokids Gouda, Kinderboerderij de Goudse Hofsteden - Gouda, Bloemendaalseweg , 2804 AB, Gouda

18 juni 15:30 dinsdag 14 juni
3, 4, 5

Kom naar buiten in Goverwelle! (middenbouw)

Ecokids Gouda, Kindcentrum Goejanverwelle - Gouda, Chopinstraat, 2807 PS, Gouda

18 juni 15:15 dinsdag 14 juni
6, 7, 8

Kom naar buiten in Goverwelle! (bovenbouw)

Ecokids Gouda, Kindcentrum Goejanverwelle - Gouda, Chopinstraat, 2807 PS, Gouda

20 juni 15:15 donderdag 14 juni
3, 4, 5

Kom naar buiten in bloemendaal! (middenbouw)

Ecokids Gouda, Kinderboerderij de Goudse Hofsteden - Gouda, Bloemendaalseweg , 2804 AB, Gouda

07 juni 15:30 vrijdag 5 juni
3, 4, 5

Kindercarrousel Bloemendaal/Plaswijck de Blijmakers - Natuurlijk natuur!

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg, 2804 XJ, Gouda

29 mei 14:30 woensdag 4 juni
6, 7, 8

Kindercarrousel Bloemendaal/Plaswijck de Blijmakers - Natuurlijk natuur!

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg, 2804 XJ, Gouda

29 mei 16:00 woensdag 4 juni
3, 4, 5

Kindercarrousel Centrum Oost / Oosterwei de Blijmakers - Natuurlijk natuur!

Brede School Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan, 2806 JM, Gouda

29 mei 14:30 woensdag 4 juni
3, 4, 5

Kindercarrousel Goverwelle - Natuurlijk natuur!

Brede School Gouda, Stichting 't Govertje, Ouverturelaan , 2807 JT, Gouda

30 mei 15:00 donderdag 4 juni
3, 4, 5

Kom naar buiten in Korte Akkeren! (middenbouw)

Ecokids Gouda, Westerschool, schoolplein, Jacob van Lennepkade, 2802 LH, Gouda

04 juni 15:15 dinsdag 3 juni
6, 7, 8

Kom naar buiten in Korte Akkeren! (bovenbouw)

Ecokids Gouda, Westerschool, schoolplein, Jacob van Lennepkade, 2802 LH, Gouda

04 juni 15:15 dinsdag 3 juni
5, 6, 7

Zomeracademie 2024

Brede School Gouda, Goudse Waarden Gouwe - Gouda, Kanaalstraat, 2801 SH, Gouda

12 augustus 09:00 maandag Gesloten
7, 8

3D Pen Avontuur: Creƫer je Eigen Wereld!

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel, 2802 BC, Gouda

17 juni 15:30 maandag Gesloten
6, 7, 8

Techniekwerkplaats: Elektronica solderen (voor gevorderden)

Techniekwerkplaats, Chocoladefabriek/ Techniekwerkplaats, Klein Amerika, 2806 CA, Gouda

29 mei 13:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Techniekwerkplaats: Elektronica solderen (voor gevorderden)

Techniekwerkplaats, Chocoladefabriek/ Techniekwerkplaats, Klein Amerika, 2806 CA, Gouda

29 mei 15:00 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Kindercarrousel Korte Akkeren de Blijmakers - Natuurlijk natuur!

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat, 2802 SB, Gouda

27 mei 15:30 maandag Gesloten
2, 3, 4

Voelsprieten op Safari

Atelier de Schildpad, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein, 2806 JM, Gouda

23 mei 15:30 donderdag Gesloten
6, 7

LEF! training tegen faalangst(klachten)

Superkids Coaching, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg, 2804 XJ, Gouda

28 mei 16:45 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Bikkels pakken door

Superkids Coaching, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg, 2804 XJ, Gouda

28 mei 15:30 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Techniekwerkplaats: Ontwerpen en programmeren

Techniekwerkplaats, Chocoladefabriek/ Techniekwerkplaats, Klein Amerika, 2806 CA, Gouda

23 mei 15:30 donderdag Gesloten
7, 8

HipHop

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat, 2802 KC, Gouda

17 mei 18:00 vrijdag Gesloten
7, 8

Gitaarlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Kindcentrum Goejanverwelle - Gouda, Chopinstraat, 2807 PS, Gouda

13 mei 15:15 maandag Gesloten
4, 5, 6

Zingen op ritme

Cultuurhuis Garenspinnerij, 't Palet - Gouda, Knipmolenweg, 2807 DC, Gouda

14 mei 15:15 dinsdag Gesloten
3, 4

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel, 2802 BC, Gouda

15 mei 15:30 woensdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad, 2803 WH, Gouda

14 mei 16:00 dinsdag Gesloten
4, 5, 6, 7

Wie zijn wij?

Cultuurhuis Garenspinnerij, Kindcentrum Goejanverwelle - Gouda, Chopinstraat, 2807 PS, Gouda

14 mei 15:15 dinsdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

De Wijktoneelclub

Jeugdtheaterhuis, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan, 2806 JM, Gouda

17 april 14:30 woensdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

De Wijktoneelclub

Jeugdtheaterhuis, Buurtcentrum de Walvis, Walvisstraat, 2802 SB, Gouda

17 april 14:30 woensdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

De Wijktoneelclub

Jeugdtheaterhuis, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg, 2804 XJ, Gouda

17 april 14:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Breng je stripverhaal tot leven

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel, 2802 BC, Gouda

15 mei 15:15 woensdag Gesloten
1, 2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat, 2802 KC, Gouda

13 mei 16:15 maandag Gesloten
5, 6, 7, 8

Keramiek Atelier

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel, 2802 BC, Gouda

08 april 15:30 maandag Gesloten
Brede School Gouda